Ako prebieha kúpa?

Contact Us

Ako prebieha kúpa?

Po obhliadke nehnuteľnosti sa spíše rezervačná zmluva. Na rezervovanie nehnuteľnosti vám stačí 5000 eur. Našim klientom pomáhame zabezpečiť znalecký posudok na nehnuteľnosť za cenu 210 eur. Náš finančný poradca vás bude kontaktovať a dohodne si s vami stretnutie. Táto služba šetrí čas klientom, nemusia chodiť do bánk vybavovať úver osobne. Poradca odvedie prácu a klient príde už len podpísať zmluvu do banky. V prípade, že vám náš finančný poradca nevybaví úver na bývanie, rezervačný poplatok 5000 eur vám bude v plnej výške vrátený. Pri kúpe nehnuteľnosti vám poradí, aké poistenie nehnuteľnosti je pre vás vhodné.

Výber štandardu

Zo skúseností vieme, že výber štandardu do vášho nového domova nie je jednoduchý. Našim zákazníkom sa snažíme čo najviac pomôcť aj v tomto smere. Dopredu máme vybraných niekoľko druhov štandardov z kvalitných materiálov. Spolupracujeme s dizajnovým štúdiom, kde si môžete ísť pohodlne pozrieť a vybrať vašu novú kúpeľňu, alebo podlahu. V prípade, že by sa vám niečo nepáčilo alebo by ste čokoľvek chceli zmeniť, nie je to problém.

Kúpa a právne služby

Po schválení úveru na bývanie sa podpisuje kúpno-predajná zmluva na nehnuteľnosť. Našim klientom poskytujeme právny servis v plnej miere. Právnická firma XXX vypracuje kúpno-predajné zmluvy a zabezpečí vklad na kataster. Vám stačí prísť len na podpis zmluvy k notárovi.

Dokončenie a odovzdanie nehnuteľnosti

Po úspešnom dokončení vášho nového domova do vami zvoleného štandardu prichádza na rad odovzdanie. Nehnuteľnosť odovzdávame upratanú s umytou kúpeľňou, oknami, podlahami, pripravenú na nasťahovanie. Ako ďalšiu nadštandardnú službu našim zákazníkom ponúkame bezplatnú montáž optického internetu od spoločnosti T-com.

Štandard obsahuje:

Schodisko vyrezané laserom v antracitovej farbe s masívnymi dubovými schodmi

Obklady a sanita, sprchový kút, umývadlá so skrinkou, vaňa

Laminátové podlahy

Vypínače a zástrčky značky Legrand

Vymaľované – biele omietky

Oplotenie pozemku z troch strán

Terasa zo zámkovej dlažby

Dve parkovacie miesta pred domom zo zámkovej dlažby

Zdielať?

admin