Kupujete v správny čas!

Kontakt

Kupujete v správny čas!

Občianska vybavenosť

Miloslavov je rozvíjajúca sa obec s počtom obyvateľov malého mesta. Už teraz je to veľmi vyhľadávaná lokalita kvôli svojej občianskej vybavenosti.

Momentálne sa pracuje na novom obchodnom centre (plánované dokončenie leto 2020) v strede obce, ktoré je dlho očakávané a priláka ešte väčšie množstvo záujemcov o bývanie v tejto obci čo bude mať za následok ďalšie dvíhanie cien.

Obec Miloslavov úspešne ukončila súťaž o budúcu podobu nového polyfunkčného centra.

Bude to naozaj veľmi pekné a moderné. Na stránke obce nájdete kompletné detaily. 

Cesty

 

V priebehu septembra 2019  spustili do prevádzky obchvat Mosta pri Bratislave a križovatku pred Dunajskou Lužnou čo malo za následok zníženie tranzitnej dopravy cez Miloslavov a zlepšenie komfortu dochádzania.

https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/2563-dalsie-uvolnenie-kolon-dunajska-luzna-dostala-novu-krizovatku

Asi najväčšia zmena sa má udiať na jar 2020 a to spustenie obchvatu Bratislavy, ktorý bude mať najväčší vplyv na zlepšenie dochádzania a dostupnosť obce. Súčasťou spustenia obchvatu bude aj rekonštrukcia Vinohradníckej cesty a vybudovanie kruhového objazdu pred Miloslavovom.

Keď to celé zhrnieme Miloslavov je veľmi atraktívne miesto na život s možnosťou kúpy nehnuteľnosti za cenu bytu v Bratislave. Záujem o nehnuteľnosti je veľký následkom vyššie opísaných zmien, ktoré zlepšia dostupnosť a občianska vybavenosť sa bude ešte zvyšovať. Čo bude mať samozrejme za následok rast cien.

Tu nájdete aktuálnu ponuku našich nehnuteľností. https://alzbetkadomy.sk/

Preto si dovolíme napísať kupujete v správny čas na správnom mieste!

Zdielať?

admin